Straipsniai, pratimai:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Body Flex kvėpavimo technika

Partneris SPORTO KLUBAS Egidijus Kučinskis

tel.: 8 601 44679
el. paštas: egidijus@grybo7.lt

Body Flex kvėpavimas skirstomas į keletą etapų. Jis gali atrodyti paprastas, bet reikia įdėti pastangų, kad iš ties būtų kvėpuojama taisyklingai.

Atsistokite tarsi ruošdamasi prisėsti. Kojos – pečių plotyje, šiek tiek sulenktos. Delnai remiasi į kelius.

1 etapas. Iškvėpimas
Lūpas sudėkite „dūdele“ (lyg norėtumėte sušvilpti) ir neskubant pro burną iškvėpkite visą plaučiuose užsistovėjusį orą.

2 etapas. Įkvėpimas
Kai jūsų plaučiai jau yra tušti, sučiaupkite lūpas ir pro nosį greitai ir stipriai įkvėpkite pripildydami visus plaučius. Kai oras yra traukiamas į plaučius girdimas garsas primena švokštimą.

3 etapas. Iškvėpimas
Pajutus, kad daugiau įkvėpti neįmanoma, kilstelkite galvą, sučiaupkite lūpas tarsi paskirstydama lūpų dažus, tada staigiai iškvėpkite per burną visą plaučiuose esantį orą. Oras iš plaučių turi tarsi išauti ir gali pasigirsti garsas panašus į „pach“.

4. etapas. Pilvo įtraukimas
Dabar kvėpavimą sulaikykite, nuleiskite galvą ir įtraukite pilvą, jis turi tarsi prilipti prie šonkaulių. Ši padėtis yra vadinama „pilvo pakėlimu“, ji stimuliuoja ir masažuoja vidaus organus. Tokioje padėtyje pasistenkite išbūti mažiausiai 8 sekundes. Vėliau būtent per šį etapą bus atliekami visi raumenų tempimo pratimai.

5. etapas. Įkvėpimas ir atsipalaidavimas
Praėjus 8 sekundėms giliai įkvėpkite pro nosį, tuo pat metu atpalaiduokite pilvo raumenis. Šis įkvėpimas turėtų būti garsus, nes kūno viduje oru užsipildo buvęs vakuumas.Body Flex kvėpavimo techniką pristato dviejų savaičių apimčių mažinimo programa Lieknėjimo akademija. Plačiau http://www.lieknejimoakademija.lt/


Balsavimas

Žiūrėta: 60182   |   Balsų: 94   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2015-06-16 Prieš dešimt metų šių pratimų dėka numečiau 20 kilogramų. Svoris neaugo, tol kol griežtai kiekvieną dieną "kvėpavau", tačiau ilgainiui patimus darydavau vis rečiau, o vėl kilogramai gryžo su kaupu.
by Liepa
2015-04-11 Ka manytum apie tokia<a ="://uumovcjjsfp.com"> viicaarja</a> krutinei.Pirmadienis : horizantalus spaudimas 4 6Kampu spaudimas 4 8Lygiagiagretes 5x maxZemyn galva su hanteliais 4 10Penktadieni: kampu spaudimas 4 6Horizantalus spaudimas siauru paimimu 4 6-8Lygiagretes 5x maxPuloveris 4 8Treniruojos 5dienu programa kiekviena diena po atskira raumenu grupe. Tik penktadieni galvoju dar prie ranku pridet 2 kart krutine, nes turiu dideliu bedu su krutines raumeniu jis baisiai atsilieka nuo viso kuno. Genetika tikrai nepalanki.
by Ka manytum apie tokia<a href="http://uumovcjjsfp.com"> viicaarja</a> krutinei.Pirmadienis : horizantalus spaudimas 4 6Kampu spaudimas 4 8Lygiagiagretes 5x maxZemyn galva su hanteliais 4 10Penktadieni: kampu spaudimas 4 6Horizantalus
2015-04-11 That's a craerckjack answer to an interesting question
by That's a craerckjack answer to an interesting question
2014-03-06 Super dalykas,aš rezultatą pajutau po 2 savaičių,aišku, svoris nežymiai mažėja,bet apimtis tai tikrai kad matosi mažesnės.
by Renata
2012-03-01 pries 5 metus esu juos darius,tikrai ziauriai geras dalykas!tik kas nori sulieknet tai patarciau ir dietos kartu laikytis,tada rezultatai greiciau matysis!
by vika
2012-01-29 Body Flex pratimai po kokio mėnesio suteikia nepaprastai gerą lengvumo jausmą. Jiems nereikia jokių ypatingų sąlygų, tuo jie labai priimtini kiekvienam, norinčiam pirmiausiai gerai jaustis, o ir truputį pataisyti formas
by ga

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !