Straipsniai, pratimai:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Riedėjimas atgal

Partneris SPORTO KLUBAS Egidijus Kučinskis

tel.: 8 601 44679
el. paštas: egidijus@grybo7.lt

 

Pilateso pratimas Riedėjimas atgal tempia nugaros raumenis ir kojas, jį atliekant dirba lenkiamieji klubų raumenys, atitraukiamieji ir pritraukiamieji kojų raumenys, keturgalvis šlaunies raumuo.


Raumenys, apkraunami pratimo metu:

Lenkiamieji klubų, atitraukiamieji ir pritraukiamieji kojų raumenys, keturgalvis šlaunies raumuo.

Pradinė padėtis – kvėpavimas:

Pradinė padėtis gulima, kojos suglaustos ir ištiestos. Įkvepiame ir iškvepiame, įtraukiame jėgos centro zoną, kad pakeltume kojas ir klubus nuo grindų ir užkeltume kojas virš galvos, kuo arčiau grindų.

Judesys – kvėpavimas:

Užgalvos praskėskite kojas pečių lygyje ir leiskitės žemyn po slankstelį. Kai kojos sudarys su grindimis 45-ių laipsnių kampą, sustokite, suglauskite jas ir kvėpuokite, renkitės pakartoti pratimą. Pratimą pakartokite tris kartus ir pakeiskite kojų padėtį: kai kojos yra nuleistos 45 laipsnių kampu, praskėskite jas pečių lygyje ir kelkite jas praskėstas virš galvos, kai pasieksite grindis sugrįžkite atgal.

Ypatumai:

Neapsunkinkite kaklo, visas svoris turi tekti mentikauliams. Labai gerai, jei galite kojų pirštais pasiekti grindis virš galvos, jei nepavyksta, tai palikite jas kuo arčiau grindų.
Kojų kėlimą virš galvos ir stuburo guldymą ant grindų po slankstelį kontroliuokite jėgos centru. Įkvėpkite ir iškvėpkite ir keldami kojas į viršų, ir jas nuleisdami.


Balsavimas

Žiūrėta: 8181   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !